SERVIS střešních oken VELUX - Jednička ve Středočeském kraji!

3S - střechy, s. r. o. - Certifikovaná montážní firma VELUX.
Provádíme prodej, montáž, servis a výměny střešních oken
a doplňků

Zatéká, netěsní?

Zatéká, netěsní?

Fouká Vám domů nebo dokonce zatéká?

Jedná se o velmi častý problém starších oken, u kterých se postupem času opotřebí těsnění. Tento problém se začne objevovat cca po 7 letech provozu a má za následek veliké úniky energií a v krajním případě i zatékání do interiéru.
Řešením je výměna těsnění, která není pro zákazníka nijak časově náročná. Při tomto servisu se zkontroluje funkčnost vnějšího plechování okna, vyčistí se a promaže kování okna, o které se většinou uživatel nestará.

Kontaktujte nás

Instalace přídavného obvodového těsnění Velux

Pokud máte stará okna, která jsou bez přídavného obvodového těsnění (fotka) umíme je uzpůsobit tak, že toto těsnění bude možné do oken doplnit. Takže i u starého okna můžete mít všechna nová těsnění přesně tak, jak je mají současná okna. Po doplnění tohoto těsnění každý zákazník zaznamená znatelný rozdíl v chování okna i teplotě v místnosti.

Jednoduše řečeno, pokud máte zdravé rámy oken, můžete odborným servisním zásahem změnit vlastnosti Vašich oken tak, že obstojí i v porovnání se současnou řadou oken. V tomto případě se jedná prakticky o kompletní repasování střešních oken Velux. To znamená výměnu těsnění, doplnění o další přídavné obvodové těsnění, servis ventilační klapky a vzduchového filtru, servis kování a v neposlední řadě výměnu zasklení za nová termo-izolační skla.Kontaktujte nás

Víte, že Vaše okno má schopnost větrat přes vzduchový filtr? A už jste ho někdy měnili? Dívali jste se v jakém stavu je ventilační klapka?

Pokud máte stará okna, která jsou bez přídavného obvodového těsnění (fotka) U oken s ventilační klapkou (jedná se o typy GGL, GGU, GPL, GPU, GHL, GHU fotka okna kde je záběr na klapku)by měla společně se servisem těsnění proběhnout výměna mechového těsnění klapky a vzduchového filtru okna. Nefunkční mechové těsnění ventilační klapky se neprojeví v létě, ale v zimě má za následek nejen přimrzání křídla okna k rámu a znesnadňuje tak otevření okna. Ale také zkondenzovaná voda urychluje hnilobné procesy dřeva.

Rychlý kontakt
SERVIS VELUX

SERVIS střešních oken VELUX

Pracovní doba je v pracovních dnech od 8:00 do 16:00.

Napište nám!

Odešlete dotaz na náš email. Ozveme se a poradíme Vám se střešními okny!

devětpluspět=